Vrácení zboží - odstoupení od kupní smlouvy

Zboží zakoupené v e-shopu G Butik lze bez udání důvodu vrátit do 14 dnů od jeho převzetí.

V případě, že nejste spotřebitel, tedy zboží nakupujete v rámci své obchodní či podnikatelské činnosti (o čemž rozhoduje uvedení IČ na nákupním dokladu), právo na odstoupení od kupní smlouvy nemáte.

Podmínky pro vrácení zboží

  • Zboží musí být kompletní, nepoškozené, bez známek užívání nebo opotřebování, čisté, schopné dalšího prodeje, ve stavu a hodnotě, v jakém jste jej obdrželi, pokud možno v originálním obalu.
  • Odstoupit od kupní smlouvy můžete nejpozději do 14 kalendářních dnů ode dne obdržení zboží. Lhůta začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží (např. převezmete-li zboží v pátek, lhůta pro odstoupení se počítá od soboty).
  • Zaslat zboží musíte nejpozději do 14 kalendářních dnů od odstoupení od kupní smlouvy.
  • Současně se zbožím je nutno také vrátit případný dárek, pokud vracíte veškeré zboží. Pokud vracíte část objednávky, je nutno vrátit obdržený dárek v případě, že hodnota objednávky po odečtení ceny vráceného zboží je nižší než 6 000 Kč.

Postup vrácení zboží

  1. Informujte nás telefonicky nebo e-mailem o zamýšleném vrácení zboží, k tomu lze využít tento vzorový formulář
  2. Zašlete zboží na naši adresu nejpozději do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy.
  3. Současně se zbožím zašlete doklad o jeho nákupu (fakturu, paragon) nebo jeho kopii.
  4. Současně se zbožím zašlete i případný dárek.

Adresa pro vrácení zboží

G-Butik.cz - Iveta Šubová
Oderská 281
783 55  Velký Újezd

Vrácení kupní ceny

Pokud požadujete vrácení kupní ceny a jsou splněny výše uvedené podmínky, zašleme vám finanční částku bezodkladně nejpozději do 14 dnů po fyzickém obdržení zboží. Vracíme pouze kupní cenu zboží, nikoli další náklady, které vám vzniknou v souvislosti s vrácením zboží. Náklady spojené s vrácením zboží nese kupující.

Pokud vrátíte zboží nekompletní, poškozené či opotřebované, nebude vám vrácena plná kupní cena. Tato bude přiměřeně snížena s ohledem na míru poškození či opotřebení nebo o náklady potřebné k uvedení zboží do původního stavu. Toto platí i v případě, že zboží nevrátíte v původním obalu. Náklady na vrácení zboží do původního stavu mohou teoreticky dosáhnout i plné ceny zboží.

V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nejsme povinni akceptovat odstoupení od kupní smlouvy a zboží můžeme vrátit na vaše náklady zpět.

Newsletter

Chcete odebírat novinky e-mailem? Přihlaste se k odběru newsletteru.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení