Jak nakupovat

Hledání zboží

 • Náš e-shopu můžete procházet dle jednotlivých kategorií zboží, k čemuž slouží levé boční menu.
 • Jestliže už víte, co chcete, použijte fulltextové vyhledávání v horní části webu.

Nákupní taška

 1. Zboží vložíte do Nákupní tašky pomocí tlačítka Koupit v detailu zboží.
 2. Objeví se okno s upozorněním, že jste vložili zboží do Nákupní tašky. Současně je vám nabídnuta možnost Přejít k objednávce.
 3. Pokud chcete pokračovat v nákupu, zavřete okno stisknutím křížku v pravém horním rohu.
 4. V Nákupní tašce přehledně a na jednom místě uvidíte vše, co jste do ní vložili – přesný název zboží, příp. specifikaci, počet kusů, který můžete měnit, a cenu.
 5. Kompletní obsah Nákupní tašky uvidíte vždy, když do ní vložíte zboží a stisknete tlačítko Přejít k objednávce nebo pokud kliknete na odkaz Nákupní taška v pravé horní části webu.
 6. Jakmile se rozhodnete nákup ukončit a provést objednávku, zobrazte si Nákupní tašku a poté klikněte na tlačítko Objednat.
 7. Máte-li navíc k dispozici Dárkový poukaz nebo Slevový kupón, zadejte kód do příslušné kolonky a částka vám bude z objednávky ihned odečtena. Pokud máte Dárkový poukaz i Slevový kupón, vložte jejich kódy postupně.

Přihlášení

Přihlásit se můžete jako:

 1. Neregistrovaný zákazník - pokud nakupujete na G-Butik.cz poprvé, můžete se rozhodnout, zda se chcete zaregistrovat anebo nakupovat jako Host bez následné registrace
 2. Registrovaný zákazník - pokud jste již na G-Butik.cz nakupovali a zaregistrovali jste se pod svým heslem, klikněte na odkaz "přihlaste se", vyplňte e-mail a heslo a pokračujte v objednávce. V případě, že jste heslo zapomněli, pošleme vám ho na e-mail, pod kterým jste se registrovali.

Fakturační a dodací údaje

V tomto kroku vyplňte požadované fakturační a dodací údaje.

Způsob dopravy a platby

Zde zaškrtněte zvolený způsob dopravy a platby a stikněte tlačítko Přejít na souhrn objednávky.

Dokončení objednávky

Před odesláním objednávky je vám k dispozici její kompletní shrnutí. Současně zde můžete vyplnit případné poznámky k objednávce. Pokud jsou všechny údaje v pořádku, zatrhněte souhlas s Obchodními podmínkami a dokončete objednávku stisknutím tlačítka Odeslat objednávku.

Potvrzení objednávky

Po odeslání objednávky vám bude automaticky na e-mail zasláno potvrzení o objednávce. Do 48 hodin poté vám bude zaslán další e-mail s informací o stavu vyřizování objednávky.

Další informace

 • O každém kroku ve vyřízení vaší objednávky budete informováni e-mailem. Po celou dobu tak máte dokonalý přehled o tom, co se s vaší objednávkou děje a kdy můžete očekávat doručení vybraného zboží.
 • Pokud si přejete zboží v objednávce změnit, stornovat nebo zrušit celou objednávku, postupujte podle tohoto návodu.
 • Vyhrazujeme si právo na zrušení objednávky v případě, že zboží již není možné dodat ani nahradit jiným modelem nebo pokud se jeho cena výrazně změnila. O takové situaci budete samozřejmě informováni. Byla-li část nebo celá objednávka uhrazena, peníze vám vrátíme na účet.

Newsletter

Chcete odebírat novinky e-mailem? Přihlaste se k odběru newsletteru.