Jak nakupovat

Hledání zboží

 • Náš e-shopu můžete procházet dle jednotlivých kategorií zboží, k čemuž slouží levé boční menu.
 • Jestliže už víte, co chcete, použijte fulltextové vyhledávání v horní části webu.

Nákupní taška

 1. Zboží vložíte do Nákupní tašky pomocí tlačítka Koupit v detailu zboží.
 2. Objeví se okno s upozorněním, že jste vložili zboží do Nákupní tašky. Současně je vám nabídnuta možnost Přejít k objednávce.
 3. Pokud chcete pokračovat v nákupu, zavřete okno stisknutím křížku v pravém horním rohu.
 4. V Nákupní tašce přehledně a na jednom místě uvidíte vše, co jste do ní vložili – přesný název zboží, příp. specifikaci, počet kusů, který můžete měnit, a cenu.
 5. Kompletní obsah Nákupní tašky uvidíte vždy, když do ní vložíte zboží a stisknete tlačítko Přejít k objednávce nebo pokud kliknete na odkaz Nákupní taška v pravé horní části webu.
 6. Jakmile se rozhodnete nákup ukončit a provést objednávku, zobrazte si Nákupní tašku a poté klikněte na tlačítko Objednat.
 7. Máte-li navíc k dispozici Dárkový poukaz nebo Slevový kupón, zadejte kód do příslušné kolonky a částka vám bude z objednávky ihned odečtena. Pokud máte Dárkový poukaz i Slevový kupón, vložte jejich kódy postupně.

Přihlášení

Přihlásit se můžete jako:

 1. Neregistrovaný zákazník - pokud nakupujete na G-Butik.cz poprvé, můžete se rozhodnout, zda se chcete zaregistrovat anebo nakupovat jako Host bez následné registrace
 2. Registrovaný zákazník - pokud jste již na G-Butik.cz nakupovali a zaregistrovali jste se pod svým heslem, klikněte na odkaz "přihlaste se", vyplňte e-mail a heslo a pokračujte v objednávce. V případě, že jste heslo zapomněli, pošleme vám ho na e-mail, pod kterým jste se registrovali.

Fakturační a dodací údaje

V tomto kroku vyplňte požadované fakturační a dodací údaje.

Způsob dopravy a platby

Zde zaškrtněte zvolený způsob dopravy a platby a stikněte tlačítko Přejít na souhrn objednávky.

Dokončení objednávky

Před odesláním objednávky je vám k dispozici její kompletní shrnutí. Současně zde můžete vyplnit případné poznámky k objednávce. Pokud jsou všechny údaje v pořádku, zatrhněte souhlas s Obchodními podmínkami a dokončete objednávku stisknutím tlačítka Odeslat objednávku.

Potvrzení objednávky

Po odeslání objednávky vám bude automaticky na e-mail zasláno potvrzení o objednávce. Do 48 hodin poté vám bude zaslán další e-mail s informací o stavu vyřizování objednávky.

Další informace

 • O každém kroku ve vyřízení vaší objednávky budete informováni e-mailem. Po celou dobu tak máte dokonalý přehled o tom, co se s vaší objednávkou děje a kdy můžete očekávat doručení vybraného zboží.
 • Pokud si přejete zboží v objednávce změnit, stornovat nebo zrušit celou objednávku, postupujte podle tohoto návodu.
 • Vyhrazujeme si právo na zrušení objednávky v případě, že zboží již není možné dodat ani nahradit jiným modelem nebo pokud se jeho cena výrazně změnila. O takové situaci budete samozřejmě informováni. Byla-li část nebo celá objednávka uhrazena, peníze vám vrátíme na účet.

Newsletter

Chcete odebírat novinky e-mailem? Přihlaste se k odběru newsletteru.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení