Doprava a platba

Způsob a cena doručení G Butiku

Země dodání Dopravce Způsob dopravy Cena
Česká republika Česká pošta, a.s. cenný nebo obchodní balík 129 Kč
nad 5 000 Kč zdarma
Slovenská republika Česká pošta, a.s. cenný nebo obchodní balík 349 Kč
nad 10 000 Kč zdarma

Dodací lhůta G Butiku

Standardní dodací lhůta číní 14 - 21 pracovních dnů, není-li uvedeno jinak. O případné delší lhůtě dodání vás budeme neprodleně informovat. Dodací lhůty jsou delší z důvodu přepravy zboží z našich zahraničních skladů a následným průtahům při celním řízení. Lhůta dodání u zboží, které je skladem v České republice, je 2 - 3 pracovní dny. Toto zboží je uvedeno v kategorii Ihned k dodání.

Balné
v G Butiku

Neúčtujeme žádný poplatek za balné.

 

Způsob platby v G Butiku

Stát Způsob platby Cena
Česká republika dobírka*  149 Kč
převod na účet  zdarma
Slovenská republika  převod na účet  zdarma

*Upozornění při platbě na dobírku

Pokud po odeslání zásilku na dobírku z neomluvitelných důvodů nepřevezmete (nebudete komunikovat, nepožádáte o náhradní termín dodání ap.), jste povinen uhradit vzniklou škodu - cenu dopravného dle sazebníku, a to i v případech, kdy je zboží v hodnotě vyšší než 5 000 Kč.

Pokud takto neučiníte, bude dlužná částka vymáhána soudní cestou a vaše jméno bude zveřejněno v databázi nespolehlivých zákazníků.

Pokud zboží nechcete, této situaci můžete předejít tak, že zboží vyzvednete, poté nám jej nejpozději do 14 dnů zašlete zpět a budou vám vráceny peníze, viz Odstoupení od kupní smlouvy.

Newsletter

Chcete odebírat novinky e-mailem? Přihlaste se k odběru newsletteru.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení